Przewóz ładunków ponadgabarytowych

Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji pracowników i modernizacji sprzętu, usługi świadczone przez SWTrans, spełniają nowoczesne standardy jakości i bezpieczeństwa.

Przewóz ładunków ponadgabarytowych samochodami. W tej chwili nasza firma ma do dyspozycji ponad 50 własnych złączy, przeznaczonych do transportu dużych i ciężkich ładunków. Możliwości techniczne naszej firmy pozwalają przewieźć praktycznie każdy ładunek ponadgabarytowy bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Jakość usług firmy SWTrans zaspokaja potrzeby przedsiębiorstw petrochemicznych, budowania maszyn, obronnych, hutniczych, budowlanych i rolniczych. W zasadzie obiektami transportu są:

– maszyny budowlane – spycharki, walce drogowe, koparki, dźwigi, belki

– maszyny rolnicze – ciągniki, kombajny

– urządzenia przemysłowe – kotły, turbiny, transformatory, dławiki, prasonożyce

– fabryki mobilne itp.


Ładunki ponadgabarytowe są przewożone nie tylko samochodami. Wyzyskanie systemu rzek jest bardziej opłacalną marszrutą z ekonomicznego punktu widzenia. Po wodnych arteriach kraju ponadgabarytowy ładunek jest przewożony na maksymalnie najbliższą odległość względem punktu końcowego dostawy. Podczas rozładowania używany jest specjalny sprzęt do usuwania ładunku z barki. Stosuje się również metoda toczenia ro-ro lub sposób takielunku. Dalej ładunek jest dostarczany transportem samochodowym do miejsca docelowego. W parku firmy dostępne są specjalne modułowe przyczepy, do szczególnie ciężkich ładunków i odpowiednie wyposażenie. Do modułowych przyczep można dodawać dodatkowe sekcje i zwiększać ich nośność do nieskończoności.

Dumą firmy jest specjalistyczna baza produkująca konstrukcje stalowe dla nietypowych ro-ro przewiezień. Dla jednego z ostatnich projektów w zakresie transportu ro-ro ponadgabarytowego ładunku firma SWTrans wyprodukowała specjalny pomost ważący 56 ton o długości 24 metry, przeznaczony dla zjazdu ładunku z barki metodą ro-ro o wadze zestawu 240 ton.

11066175_1560873797497927_1353756365_o

Na dzień dzisiejszy przewozy ponadgabarytowe to bardzo pożądany kierunek, w którym działa firma «Trans – Auto – D». Zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla każdego klienta jest czas, więc nie obciążamy go trudnościami, które są związane z przewozem ładunków ponadgabarytowych w warunkach dróg europejskich, po prostu wykonujemy swoją pracę i dostarczamy ładunki ponadgabarytowe w przystępnych cenach i umówione terminy.

Przewóz ładunków ponadgabarytowych «Trans – Auto – D»

Specjalne przyczepy własnej produkcji mogą przewieźć ładunek o dowolnej złożoności: mogą to być całe kompleksy techniki drogowej, maszyn rolniczych i budowlanych, poszczególne elementy urządzeń przemysłowych. Naszą specjalizacją jest wszystko, co dotyczy ładunków niegabarytowych.

Перевозка комбайнов

Перевозка комбайнов

Pracownicy «Trans – Auto – D» mają wystarczająco dużo doświadczenia i przygotowania do bezbłędnego i szybkiego rozwiązania wszystkich zadań logistyki.

Przewóz ładunków ponadgabarytowych.

Zezwoleniami i dokumentacją na przewóz ładunków ponadgabarytowych zajmują się doświadczeni prawnicy, którzy pracują w naszej firmie. Większą część zleceń stanowią zlecenia z Europy na Ukrainę  —  tworzymy ekonomicznie korzystne i wysokiej jakości plany dostawy ładunków, biorąc pod uwagę takie parametry przewozu ładunków ponadgabarytowych transportem samochodowym:

  • Zdatność przepustowa dróg i ich jakość;
  • Bezpieczeństwo podczas transportu ładunku ponadgabarytowego;
  • Czas dostawy;
  • Przygotowanie całej potrzebnej dokumentacji na ładunek ponadgabarytowy;
  • Odległość i optymalne trasy;
  • Szczegółowa charakterystyka ładunku;

john deer poland

Do przewozu ładunków ponadgabarytowych w Europie używamy tylko przyczepy własnej produkcji. Nie warto ryzykować swoją techniką lub sprzętem — ufaj tylko profesjonalistom.

Bezpieczeństwo ponadgabarytowych i wielkogabarytowych ładunków.

Przewóz ładunków ponadgabarytowych. Jeśli zachodzi potrzeba, zapewniamy towarzyszenie ładunku konwojem z ogniami ostrzegawczymi, bezpieczeństwo podczas takiego transportu wzrośnie. To jest istotne i dla przewozu ładunków ponadgabarytowych, i do wykonania złożonych zadań naszych klientów. Trans – Auto – A dysponuje dużym potencjałem kadrowym i technicznym do przewozu ciężkich ładunków:

  • Najnowocześniejsze przyczepy specjalne (trały);
  • Skuteczne narzędzia, technologie rozładunku-załadunku i transportu ciężkich ładunków;
  • Stosowanie środków mechanizacji;
  • Uregulowane trasy przewozu.

Napracowany związek z różnymi służbami w całej Europie pozwala bez oczekiwania załatwiać zezwolenia na transport dużych ładunków i w konsekwencji przewozić ładunek w najkrótszym czasie. Również jesteśmy gotowi zaprojektować unikalne narzędzia do mocowania, jeśli chodzi o transport ładunków ponadgabarytowych.

Jeśli potrzebujesz przewieźć zbyt ciężki i duży ładunek, dowiedzieć się ceny, warunki i terminy transportu w Europie, to nasi specjaliści gotowi dostarczyć te informacje bez zwłoki.