Transport maszyn rolniczych

Transport maszyn rolniczych to bardzo popularna usługa w takich regionach jak Ukraina, Rosja, Europa, gdzie rozwój sektora rolnego jest tradycyjny. Do techniki, która cieszy się wielkim zainteresowaniem w rolnictwie należą, kombajny (paszozbieralne, zbożozbieralne), opryskiwacze, ciągniki, sprzęt do obrabiania gleby, i wiele innych, które są w rolnictwie.

Transport kombajnów, ciągników, jak i wszelkich innych rodzajów maszyn rolniczych, to jest bardzo czasochłonna praca, w której wymagana jest harmonijna praca we wszystkich związanych ogniwach, uczestniczących w realizacji i organizacji pracy w transporcie.

Czasami zadania są jeszcze bardziej komplikowane przez życzenia klientów, na przykład transport sprzętu na jednej specjalnej naczepie (czyli bez demontażu). Jest to bardzo korzystne, ale nie zawsze jest możliwe z powodu bardzo dużych wymiarów lub wagi sprzętu. W takich sytuacjach właściwym będzie zdemontowanie techniki i zebranie jej w punkcie przyjazdu.

Przewieźć technikę rolniczą prawie niemożliwie po kolei i nie bardzo wskazane przez jej wymiary, bo całkowita długość PKP jest mniejsza od długości dróg.

Перевозка-трактора-Claas

Перевозка-трактора-Claas

Firma «Trans – Auto – D» zawsze sprawnie wykonuje zadania w zakresie przewozu maszyn rolniczych, dlatego że kierunkiem naszej pracy jest przewóz ciężkich i ponadgabarytowych ładunków (do których ten sprzęt rolniczy należy).

Transport kombajnów, jak zwykle, przeznaczony jest do sezonu zbierania plonów z pól. Duży park samochodów i naczep specjalnych firmy «Trans – Auto – D» pozwala na wykonanie przewozu bez jakiejkolwiek zwłoki, szybko reagować i wykonywać wszystkie zlecenia na przewóz.

Ponadto, własna produkcja naczep specjalnych i trałów niskoramowych, które są jedne z najlepszych w Europie, pozwala przewozić maszyny rolnicze i inne ładunki ponadgabarytowe maksymalnie bezpiecznie i szybko.

11103692_1560873910831249_112438197_o

Jeśli masz jakieś pytania, dotyczące usług i pracy firmy «który znajduje się na stronie internetowej. Tak samo możesz zamówić transport ponadgabarytowych i rolniczych maszyn (kombajnów, ciągników, opryskiwaczy). Zawsze jesteśmy radzi zobaczyć Cię w liczbie naszych stałych klientów.